Yaz okulu – Metot Sanat Akademisi

Bugün Öğrencilerimiz , Yarın Meslektaşlarımız.

Search

Program Hakkında

H

avaların ısınmasıyla ve okulların kapanmasıyla birlikte çocukların sosyal ve sanat gelişimlerini destekleyecek bir yaz okulu programı hazırladık. Öncelikli amacımız, yaz okulu öğrencilerimizin hafızalarında tatlı anılar bırakarak güzel ve kalıcı arkadaşlıklar edinmelerini sağlamak.

Tüm yılın vermiş olduğu eğitim temposunun yorgunluğunu hafifleterek, özenle seçtiğimiz nitelikli eğitmen kadromuzla birlikte, çocukların temel seviyede sanat eğitimleri ve spor gelişimlerine eğlenceli bir şekilde katkı sağlayacağız. Yaz okulu dönemi, organizasyon ve koordinasyon açısından oldukça dikkat gerektiren bir süreçtir.

Altı yıldır titizlikle yürüttüğümüz ve çok önemli deneyimler kazandığımız yaz okulları organizasyonunda tüm idari personelimiz, eğitmenlerimiz ve asistan eğitmenlerimiz tarafından güvenlik tedbirleri dahil tüm süreçler dikkatlice takip edilmektedir.

İçerikleriyle ve eğitsel yönleriyle de özenle hazırladığımız branşlarımızın, çocuklarımıza bol keyifli bir yaz okulu süreci yaşatacağından hiçbir şüpheniz olmasın.

Yaş Grupları

  • 5-6     
  • 7-8
  • 9-10
  • 11-12
  • 13-15

Servis Güzergahları

  • Servis Hattı 1: Yenibosna, Şirinevler, Ataköy, Bakırköy.
  • Servis Hattı 2: Bağcılar, Güngören, Haznedar, Bahçelievler.
  • Servis Hattı 3: Zeytinburnu, Merter.

Beslenme

Y   

 az okulu süresince bedensel ve zihinsel ritme bağlı olarak gerekli besin değerlerinin öğrencilere takviyesi çok önemli. Besin değeri yüksek ürünler ve kaliteli markalar kullanmaya çok dikkat ederek, sağlıklı ortamlarda hijyenik şekilde hazırlanan ve dört çeşitten oluşan besin grubumuzla çocukların keyifle vakit geçirdiği alanlardan biriside kesinlikle yemekhane olacak.

– Bütün menüler Metot Sanat Akademisi Yaz Okulları ücretine dahildir.

– Öğünlerimiz sabah kahvaltısı ve öğlen yemeğinden oluşmaktadır.

– Bazı besin gruplarına karşı alerjisi olan öğrencilerin sağlığını korumak açısından, velilerin idari birimimize mutlaka bilgi vermesi gerekmektedir.

Ekipman

Y   

az dönemi hava sıcaklığı dikkate alınarak, malzeme kalitesi yüksek ve kullanışlı tekstil ürünleri tarafımızca sağlanmaktadır. Sosyal medya çekimlerindeki görsel uyum ve konseptin dışına çıkmamak açısından yaz okulu ekipmanlarını kullanmak mecburidir.

Ekipman Seti: Üç adet t-shirt, bir adet şort ve bir adet çantadan oluşmaktadır.

Kayıt Formu

Başvuru Yap