Malcolm Keith Kay “Uluslararası Oyunculuk Teknikleri” Metot Sanat Akademisi’nde Başlıyor! – Metot Sanat Akademisi

Bugün Öğrencilerimiz , Yarın Meslektaşlarımız.

Search

Duyurular

Malcolm Keith Kay “Uluslararası Oyunculuk Teknikleri” Metot Sanat Akademisi’nde Başlıyor!

Ünlü yönetmen Malcolm Keith Kay, Metot Sanat Akademisi’nde Türk oyuncu ve oyuncu adayları için özel olarak hazırladığı “Uluslararası Oyunculuk Teknikleri” eğitimlerine başlıyor.

İngiliz asıllı Avusturalyalı usta yönetmen Malcolm Keith KayMetot Sanat Akademisi’nde Türk oyuncu ve oyuncu adayları için özel olarak hazırladığı “Uluslararası Oyunculuk Teknikleri” eğitimlerine Eylül ayında başlıyor.

Bilimsel, teorik ve Audition eğitimlerinin ilk 4 ayını zoom üzerinden kamera dersleriyle oldukça etkili yöntemlerle gerçekleştirecek olan Malcolm Keith Kay, ikinci seviyede yüz yüze interaktif eğitimle programa devam edecek.

Malcolm Keith Kay “Uluslararası Oyunculuk Teknikleri” eğitimleriİstanbul Aydın Üniversitesi’nden rektör onaylı sertifikasyon programıdır. Katılımcı oyuncu adayları programa ön görüşme sonrası kabul edilecektir. Haftada 1 gün 80 dakika sürecek eğitimlerde dil İngilizce olup eğitim sekronize bir şekilde akıcılıkla Türkçe’ye çevirilecektir. Eğitime 18 yaş ve üzeri katılımcılar kabul edilecektir. Katılım ücretlidir.

Malcolm Keith Kay

Malcolm Keith Kay’in profesyonel iș yașamιnda tiyatro oyuncusu, tiyatro yönetmeni, film ve televizyon sanatçısı, üniversite öğretim görevlisi ve yönetici olarak calιșmιștιr. Tiyatro eğitim ve öğretimine, dünyaca ünlü ve saygιn universitelerden biri olan The Webber-Douglas Academy of Singing and Dramatic Arts (London Institute) bașlamștιr. Sιnιf arkadașlarι Sir Anthony Sher gibi 1970 yιlιnιn bașarι ve umut vadeden sanatçιlarι arasιndadιr. Profesyonel sanat yașamι elli yιl boyunca oyunculuk, yönetmenlik, eğitimcilik, araștιrmacɩ ve danιșman olarak altɩ ülkede, dört kιtada hizmet vermiștir.

Malcolm sayιsι yetmișin üzerinde profesyonel tiyatro oyunlarιnda bașrolü oynamιș ve elli sekiz oyunda sanat yönetmeni olarak çalιșmιștιr. Profesyonel oyunculuk yașamι Londra’daki West End’de bașlamιștιr. Eğitim ve öğretim alanlarιnda iki üniversitede tiyatro, müzik, müzik teknolojisi, sahne tasarιmι ve dans bölümlerinin kurucusudur. Avusturalya’daki Western Sydney Universitesi’nde ilk sahne sanatlarι bölümünü akademik olarak bașlatan ekibin bașιnda olmaktan gurur duyar.

Malcolm kendi calɩșmalarɩnɩ sunduğu ülkeler arasɩnda Japonya, Çin, Polonya, İsveç, Slovakya, Amerika Birleșik Devletleri, Birleșik Krallɩk, Avusturya, Macaristan ve Türkiye bulunur. Oyunculuk sanatɩ ve oyunculuk tekniklerine insanlararasɩ psikoloji ve ilișkilerin sahne sanatlarɩna yansɩmasɩla yaratɩcɩ düșünmeyi getirir. Yardιmcι bașkan olarak görev yaptιğι WTTI Dünya Tiyatro Eğitim Estitüsü’nde üç Uluslararasι Tiyatro Eğitim Festivalleri’nde sanat yönetmeni ve organizator rolü üstlendi.

Malcolm Keith Kay “Uluslararası Oyunculuk Teknikleri” eğitimi hakkında detaylı bilgi için: metotsanatakademi.com adresinden ve 0212 706 00 48 0530 884 00 48 numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Date:

22/08/2021