Konservaturar’a Hazırlık Tiyatro Eğitimi – Metot Sanat Akademisi

Bugün Öğrencilerimiz , Yarın Meslektaşlarımız.

Search

KONSERVATUVAR’A HAZIRLIK EĞİTİMİ


00Gün
00Saat
00Dakika
00Saniye

PROGRAM HAKKINDA

Üniversitelerin tiyatro bölümlerine kabul edilme sürecinde öğrencilerin hazırlık yapmaları için sunduğumuz eğitim programımız, ritim, doğaçlama, şan, diksiyon ve tirat/parça seçimleri konularını kapsamaktadır. Konservatuvarların tiyatro bölümlerine girmek için hazırlık yapmak ise uzun bir çalışma gerektirmektedir ve öğrencilerin teorik ve pratik hazırlığı, sınavda başarılı olmalarını sağlamaktadır. 

Öğrencilerin genel durumlarına göre hazırlanan komedi ve drama seçimleri, sınavda kullanılmak üzere 3 tirat, 1 şiir ve 1 şarkıdan oluşur. Deneyimli ve uzman sahne eğitmenleri tarafından hazırlanır.  

Konservatuvar adaylarına sınavlarda karşılaşabilecekleri tüm sorulara doğru cevap verebilmeleri için gereken tüm desteği sağlıyoruz. Bu desteğe ek olarak, öğrencilere sınavda başarılı olmak için gerekli olan stratejileri öğretmek ve sınav kaygısıyla başa çıkma becerilerini geliştirmek için ek eğitimler de sunmaktayız.

PROGRAM EĞİTMENLERİ

LİNDA ÇANDIR ( Sahne Eğitmeni)
AYKUT KORHAN VAROL  (Sahne Eğitmeni)

PROGRAM SAATLERİ

Çevrimiçi eğitimler hafta içi ve hafta sonu seçeneklerde uygulanmak üzere 1 gün toplamda 2 saattir. Gün ve saatler eğitmen ve öğrenci adaylarına göre planlanmaktadır.

Hazırlık sınıflarının eğitim süresi kış veya yaz döneminde sınav tarihine kadar sürmektedir.