Bugün Öğrencilerimiz , Yarın Meslektaşlarımız.

Search

Kış Okulu

Kış Okulları Programı Hakkında

E

Eğitim ve sanat ayrılmaz bir bütündür. Sanat eğitimi, özellikle gelişme çağındaki çocukların sosyal kalitelerini arttırmaları ve akademik gelişimlerindeki katkısı açısından çok önemlidir. İnsanların çoğu zaman kendilerinin farkedemedikleri ve bir otorite tarafından keşfedilen sanata karşı yatkınlık ve duyarlılıkları erken yaşlarda ortaya çıkarıldığında, yaşam boyu kariyer planlarına ve mesleki mutluluklarına olumlu yansımaktadır. Sanat eğitimi bireylerin yaşamlarındaki; estetik gelişim, algı, dikkati geliştirmek, yaratıcılık, iletişim becerileri, özgüven, karar verme becerisi ve kendisini en doğru şekilde ifade edebilmesi gibi birçok kişisel gelişim süreçlerine doğrudan etki etmektedir. Hedefimiz sanat ile eğitimdir ve bireylerin modern çağ koşullarına uygun şekilde sanat eğitimlerini birçok alan ile ilişkilendirmeleridir. Bu minvalde hazırladığımız kış okulları sanat eğitimi programlarımız 5 yaş ve üzeri her yaştan herkesin, istedikleri branşlara katılabileceği uygunluğunu sağlamaktadır.

22

Program Süresi

Hafta içi eğitimlerimiz mesai saatleri sonrası ve ders saatleri sonrasındadır.  Hafta sonu eğitimlerimiz sabah 09.00 – 18.00 saatleri arasındadır.

Tüm branşların ders saati, süresi, günleri ve içeriği farklıdır.

Kış Okulu Branşları

Uygulamalı Tiyatro

Genç Tiyatro

Müzik Bölümleri (Bateri, Elektro Gitar, Klasik Gitar, Piyano, Ses ve Kayıt Teknolojileri)

Çağdaş Dans

Yaratıcı Drama

Yaratıcı Yazarlık

Diksiyon

Konservatuvar Hazırlık

Kamera Önü Oyunculuk

Mesaiden Sonra Gel

Düşler ve Tasarım Atölyesi (5-8, 11-14 Yaş)

Sahne Sanatları Dekor Kostüm Kukla Atölyesi (18 Yaş ve Üzeri)

Şan

Perküsyon/Ritim

Cimnastik

Satranç

4
Programın tamamına katılan öğrenciler Metot Sanat Akademi (MSA) imzalı katılım belgesi almaya hak kazanacaklardır. Eğitim süresi içerisinde üstün başarı gösteren ve eğitmenlerimiz tarafından dikkat çeken tüm öğrenciler uzman eğitmenler ve genel sanat yönetmeninden oluşan kurul kararıyla üst seviyede eğitim almak adına %100 burs kazanacak ve MSA Yapım bünyesinde sahnelenecek tüm oyunlarda seçmelere katılım öncelik hakkı elde edeceklerdir.

Kayıt Formu

Canlı Destek
1
Canlı Destek
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by