Elektro Gitar – Metot Sanat Akademisi

Bugün Öğrencilerimiz , Yarın Meslektaşlarımız.

Search

Elektro Gitar

Program İçeriği

Elektrik Gitar

Elektriğin icat edilmesi bize teknolojik kolaylıklar sağladığı gibi müzikal ifademizi de farklı boyutlara taşıdı. Genellikle rock, blues, jazz ve türevi gibi modern müzik tarzlarında tercih edilen elektrik gitar birçok kişi için bir tutkudur.

Genel kanının aksine elektrik gitara başlamak için klasik gitar ile başlamak gerekmez, eğer kişinin zevkleri elektrik gitar kullanımının yoğun olduğu müzik tarzlarına doğrultusundaysa, direkt olarak elektrik gitara başlamak yerinde bir tercih olacaktır.

Anatomik gelişimine göre değişmek ile birlikte, elektrik gitar için 13 yaş ve üzeri çocuklar uygundur.

Programın Süresi

Hafta da bir gün, bir saattir. (toplam) = 12 ay / 48 saat

-Öğrenciler kendi enstrümanlarıyla derse katılacaktır. Eğitmenin yönlendirme ve tavsiyesine göre enstrüman alınabilir.

Öğrencinin amacı, ihtiyacı ve gelişim olanaklarına göre program içeriği değişmektedir. Farklı yaş gruplarından öğrenciler amaçları doğrultusunda, onlara en uygun seçilecek eğitim müfredatını takip edecek, kişinin temel beceri ve algısı göz önüne alarak eğitim oluşturulacaktır.

YAŞ: 13 YAŞ VE ÜZERİ (Fiziksel yeterliliğe göre daha erken yaşlarda katılım sağlanabilir.)

-Programın tamamına katılan öğrenciler Metot Sanat Akademi (MSA) imzalı katılım belgesi almaya hak kazanacaklardır. Eğitim süresi içerisinde üstün başarı gösteren ve eğitmenlerimiz tarafından dikkat çeken tüm öğrenciler uzman eğitmenler ve sanat yönetmeninden oluşan kurul kararıyla üst seviyede eğitim almak adına %100 burs kazanacaktır.

Programa Başvur