Bob McAndrew – Metot Sanat Akademisi

Bugün Öğrencilerimiz , Yarın Meslektaşlarımız.

Search

Amerikalı senarist ve yönetmen Bob McAndrew, New York’un en başarılı oyuncu koçları arasında yer almaktadır. Uzun yıllar Paramount Pictures Stüdyolarında yetenek programının başkanı olarak görev yaptıktan sonra 20th Century Fox yetenek okulunda çalıştı. Tayvan Film Festivali’nde; “En İyi Senaryo Yazım” dalında Altın At Ödülü, Atlanta Film Festivali’nde; “En İyi Belgesel” dalında Altın Madalya Ödülü sahibidir. Bob Mcandrew New York’un en başarılı oyuncu koçları arasında yer almaktadır.

Christopher Walken, Sela Ward, Chris Cooper, Richard Dreyfuss gibi ödüllü aktörler Bob’un öğrencileri arasındadır.Çalıştırdığı ve başarılı yapımlarda yer almasını sağladığı diğer ünlü oyuncular:Raul Julia (Kiss of the Spider Woman), John Stamos (Full House), Lori Loughlin (Full House), Gloria Reuben (E.R.), Jon Lindstrom (Port Charles), David Paymer (Mister Saturday Night), Tom Selleck (Blue Bloods, Magnum P.I.), Corbin Bernsen (L.A. Law)

Bob McAndrew, Metot Sanat Akademisi’nde dijital ve yüz yüze workshop olarak Sinema ve Sahne Sanatları Aktörlük eğitimi vermektedir.